Çiftler Özel Günlerini 14 Şubat’ta Kutladı
Nikahlarını özel bir günde kıydırmak isteyen çiftler, 14 Şubat’ı bekledi. Osmangazi Belediyesi Merinos Nikah Dairesi’ne başvuran çiftler, aylar öncesinden randevu alarak bu özel güne hazırlandılar.
Çiftler Nikah Salonlarını Doldurdu
Bugün sabah saatlerinden itibaren, çok sayıda gelin ve damat ile yakınları, Osmangazi Belediyesi’nin nikah salonlarını doldurdu. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, çiftlerin nikahlarını kıyarak, evlilik cüzdanlarını teslim etti.
Yılda 7 Bin Çift Nikah Kıyılıyor
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yaptığı açıklamada, yılda ortalama 7 bin çiftin nikahını kıydıklarını belirtti. Dündar, tüm çiftlere sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir hayat diledi.
Sevgi Her Günde Yaşanmalı
Dündar, açıklamasında, “Ailede ve eşler arasında olduğu gibi tüm toplumda sevgi olması gerekiyor. Evliliklerin artması, birbirini seven gençlerimizin hayatlarını birleştirmesi daha güçlü bir toplum için bizim temennimiz. Bugün dünyaevine giren çiftlerimizin nikahlarının hayırlı olmasını diliyorum. Bugün Sevgililer Günü ancak sevginizi bir güne sığdırmayın. Tüm günleriniz sevgi dolu geçsin” şeklinde konuştu.